• In English
 • Уряд надав дозвіл Ковельському комунальному підприємству «Добробут» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 10 гектарів із земель державної власності лісогосподарського призначення (ліси).

  Ділянка передана зазначеному підприємству у постійне користування із зміною цільового призначення під облаштування (розширення) кладовища для міста Ковеля.

  Це сприятиме вирішенню суспільно значимої соціальної проблеми, яка полягає у необхідності розширення меж існуючого кладовища, що знаходиться за межами населеного пункту та використовується для поховання жителів територіальних громад міста Ковеля та Ковельського району Волинської області.


  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 червня 2019 р. № 390-р
  Київ
  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

  Відповідно до статей 92, 122, 123 і 149 Земельного кодексу України надати Ковельському комунальному підприємству “Добробут” дозвіл на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 10 гектарів (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебуває у постійному користуванні Ковельського спеціалізованого лісогосподарського приватного акціонерного товариства “Тур”, розташованої на території Ковельського району Волинської області, з подальшим вилученням та передачею в постійне користування зазначеному підприємству із зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування (під облаштування (розширення) кладовища для м. Ковель).

  Ковельському комунальному підприємству “Добробут” відповідно до законодавства передбачити у зазначеному проекті землеустрою розрахунок розміру збитків, що будуть завдані землекористувачу внаслідок вилучення земельної ділянки для потреб, не пов’язаних із лісогосподарським виробництвом.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75