• In English
 • Уряд надав дозвіл ТОВ “Папернянський кар’єр скляних пісків” на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки державної власності лісогосподарського призначення площею 40 гектарів на території Ріпкинського району Чернігівської області.

  Передбачено передачу зазначеної ділянки в оренду для розробки Північно-Західної ділянки Папернянського родовища кварцових пісків.

  Прийняття рішення забезпечить збереження існуючих та створення нових робочих місць, надходження коштів до державного та місцевих бюджетів за рахунок податків і зборів від діяльності товариства.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 березня 2018 р. № 177-р
  Київ
  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

  Відповідно до статей 93, 122—124 і 149 Земельного кодексу України надати товариству з обмеженою відповідальністю “Папернянський кар’єр скляних пісків” дозвіл на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 40 гектарів (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства “Добрянське лісове господарство”, розташованої на території Ріпкинського району Чернігівської області, з подальшим вилученням і передачею її зазначеному товариству в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 17 липня 2013 р. № 5810 із зміною цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, для розробки Північно-Західної ділянки Папернянського родовища кварцових пісків.

  Товариству з обмеженою відповідальністю “Папернянський кар’єр скляних пісків” передбачити у зазначеному проекті землеустрою розрахунок розміру втрат лісогосподарського виробництва та збитків, що будуть заподіяні землекористувачу внаслідок вилучення зазначеної земельної ділянки для потреб, не пов’язаних із лісогосподарським виробництвом.    

  Прем’єр-міністр України                                         В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75