• In English
 • Уряд прийняв рішення про надання ПАТ «АрселорМіттал Берислав» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. Мова йде про 16,4 гектара землі державної власності сільськогосподарського призначення (рілля), що перебуває у постійному користуванні Архангельського професійного аграрного ліцею, розташованої на території Високопільського району Херсонської області.

  Згідно з прийнятим документом планується передача даної ділянки зазначеному товариству в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 16 вересня 1999 р. № 1985, із зміною цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, для видобування вапняків Старосільського родовища в межах існуючого гірничого відводу.

  Реалізація розпорядження дозволить зберегти 200 робочих місць на підприємстві. Також буде забезпечено додаткові надходження до бюджетів усіх рівнів у вигляді податків та орендної плати в сумі понад 11 млн. гривень щороку, що дозволить вирішити ряд соціально-економічних питань розвитку Високопільського району Херсонської області.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 червня 2018 р. № 396-р
  Київ
  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

  Відповідно до статей 122, 123, 124 і 149 Земельного кодексу України надати публічному акціонерному товариству “АрселорМіттал Берислав” дозвіл на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 16,4 гектара (кадастровий номер 6521855200:03:001:0103) (землі державної власності сільськогосподарського призначення (рілля), що перебуває у постійному користуванні Архангельського професійного аграрного ліцею, розташованої на території Високопільського району Херсонської області, з подальшим вилученням і передачею її зазначеному товариству в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 16 вересня 1999 р. № 1985 із зміною цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, для видобування вапняків Старосільського родовища в межах існуючого гірничого відводу.

  Публічному акціонерному товариству “АрселорМіттал Берислав” передбачити відповідно до законодавства у зазначеному проекті землеустрою розрахунок розміру втрат сільськогосподарського виробництва та збитків, що будуть завдані землекористувачу внаслідок вилучення земельної ділянки для потреб, не пов’язаних із сільськогосподарським виробництвом.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75