• In English
 • Уряд надав ПАТ “Нафтогазвидобування” дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,7261 гектара, що перебуває у постійному користуванні державного підприємства “Миргородське лісове господарство”.

  Передбачена передача її зазначеному товариству в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 31 березня 2004 р. № 3333 до 31 березня 2034 року.

  На зазначеній ділянці планується розміщення та експлуатація основних, підсобних будівель і споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами для розміщення свердловини № 67 Семиренківського газоконденсатного родовища, розташованої на території Миргородського району Полтавської області.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 28 лютого 2018 р. № 132-р
  Київ
  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

  Відповідно до статей 93, 122, 123 і 149 Земельного кодексу України надати приватному акціонерному товариству “Нафтогазвидобування” дозвіл на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,7261 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства “Миргородське лісове господарство”, розташованої на території Миргородського району Полтавської області, з подальшим вилученням і передачею її зазначеному товариству в оренду на строк дії спеціального дозволу на користування надрами від 31 березня 2004 р. № 3333 із зміною цільового призначення для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, для розміщення свердловини № 67 Семиренківського газоконденсатного родовища.

  Приватному акціонерному товариству “Нафтогазвидобування” передбачити в зазначеному проекті землеустрою розрахунок розміру втрат лісогосподарського виробництва та розрахунку розмірів збитків, які будуть завдані державному підприємству “Миргородське лісове господарство” внаслідок вилучення земельної ділянки.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37