• In English
 • Уряд прийняв рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною загальною площею 122,1 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебуває в постійному користуванні державного підприємства “Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство”, розташованої на території м. Енергодара Запорізької області.

  Планується подальше вилученням та надання її в оренду товариству з обмеженою відповідальністю “Дайналайн Констракшн” із зміною цільового призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (об’єкта енергетичної інфраструктури, який виробляє електричну енергію з альтернативних джерел енергії).

  Реалізація цього розпорядження сприятиме збільшенню кількості робочих місць, збільшенню надходжень до державного та місцевих бюджетів.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 24 квітня 2019 р. № 268-р
  Київ
  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

  Відповідно до статей 93, 122—124, 149, 157 і 208 Земельного кодексу України надати товариству з обмеженою відповідальністю “Дайналайн Констракшн” дозвіл на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною загальною площею 122,1 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства “Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство”, розташованої на території м. Енергодара Запорізької області, з подальшим вилученням та наданням її зазначеному товариству в оренду із зміною цільового призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (об’єкта енергетичної інфраструктури, який виробляє електричну енергію з альтернативних джерел енергії).

  Товариству з обмеженою відповідальністю “Дайналайн Констракшн” передбачити відповідно до законодавства у зазначеному проекті землеустрою розрахунок розміру збитків, що будуть завдані землекористувачу внаслідок вилучення зазначеної земельної ділянки.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75