• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 07 лютого 2023 р. № 102-р
  Київ
  Про надання Турецькій Республіці допомоги в ліквідації наслідків землетрусу

  1. Відповідно до частини другої статті 135 Кодексу цивільного захисту України Міністерству внутрішніх справ та Державній службі з надзвичайних ситуацій направити до Турецької Республіки літаками Ан-32 і Ан-26 та автомобільним транспортом зведений пошуково-рятувальний загін Державної служби з надзвичайних ситуацій (далі — зведений пошуково-рятувальний загін) загальною чисельністю 87 осіб, у тому числі 10 осіб — членів екіпажів літаків, для надання допомоги в ліквідації наслідків землетрусу.

  2. Міністерству закордонних справ:

  забезпечити отримання відповідних дозволів на проліт літаками Державної служби з надзвичайних ситуацій повітряним простором до місця призначення та у зворотному напрямку;

  узгодити з відповідними органами Турецької Республіки питання розміщення персоналу зведеного пошуково-рятувального загону та екіпажів зазначених літаків.

  3. Державній митній службі забезпечити оперативне митне оформлення, а Адміністрації Державної прикордонної служби — першочергове здійснення контролю під час перетинання державного кордону зведеним пошуково-рятувальним загоном.

  4. Міністерству економіки разом з Міністерством фінансів, Міністерством внутрішніх справ та Державною службою з надзвичайних ситуацій опрацювати питання відшкодування витрат, пов’язаних з наданням Турецькій Республіці допомоги в ліквідації наслідків землетрусу, та подати Кабінетові Міністрів України в установленому порядку узгоджені пропозиції.


  Прем’єр-міністр України                                                                               Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 75