• In English
 • Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України “Про Міжнародний музичний конкурс імені Миколи Лисенка”.

  Рішення було прийняте з метою визначення черговості проведення Конкурсу щороку в номінаціях “фортепіано”, “скрипка”, “віолончель” та “сольний спів” і надання можливості залучати до участі більшу кількість конкурсантів.

  Це сприятиме популяризації, розвитку та підтримці музичного мистецтва, розширенню міжнародних культурних зв’язків та приведе до пропорційного навантаження на державний бюджет у відповідні роки в рамках тих видатків, що передбачались Мінкультури на його проведення.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 жовтня 2018 р. № 875
  Київ
  Про Міжнародний музичний конкурс імені Миколи Лисенка

  З метою популяризації та розвитку національного музичного мистецтва, підтримки талановитої творчої молоді та розширення міжнародних культурних зв’язків Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Прийняти пропозицію Міністерства культури про проведення щороку Міжнародного музичного конкурсу імені Миколи Лисенка.

  2. Міністерству культури затвердити Положення про Міжнародний музичний конкурс імені Миколи Лисенка, передбачивши в ньому, що конкурс проводиться щороку почергово у номінаціях “фортепіано”, “скрипка”, “віолончель”, “сольний спів”.

  3. Видатки, пов’язані з проведенням Міжнародного музичного конкурсу імені Миколи Лисенка, здійснювати в межах асигнувань, установлених Міністерству культури у державному бюджеті на відповідні роки, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

  4. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 11 грудня 1996 р. № 1498 “Про Міжнародний музичний конкурс імені Миколи Лисенка” (ЗП України, 1996 р., № 20, ст. 583).

         Прем’єр-міністр України                             В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73