• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо проведення в Україні раз на два роки Міжнародного конкурсу балету імені Сержа Лифаря.

  Постанова ухвалена з метою популяризації та розвитку національної культури, підтримки талановитої творчої молоді, розширення міжнародних культурних зв’язків, пропаганди кращих зразків класичного і сучасного хореографічного мистецтва, увічнення пам’яті видатного артиста, балетмейстера і теоретика танцю ХХ століття Сержа Лифаря.

  Міністерство культури має затвердити у тримісячний строк Положення про відповідний конкурс. Видатки, пов’язанні з його проведенням, здійснюватимуться в межах асигнувань Міністерству, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 03 квітня 2019 р. № 287
  Київ
  Про Міжнародний конкурс балету імені Сержа Лифаря

  З метою популяризації та розвитку національної культури, підтримки талановитої творчої молоді, розширення міжнародних культурних зв’язків, пропаганди кращих зразків класичного і сучасного хореографічного мистецтва, увічнення пам’яті видатного артиста, балетмейстера і теоретика танцю ХХ століття Сержа Лифаря Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Прийняти пропозицію Міністерства культури, Київської міської державної адміністрації та коледжу хореографічного мистецтва “Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря” щодо проведення в Україні раз на два роки Міжнародного конкурсу балету імені Сержа Лифаря (далі — конкурс).

  2. Міністерству культури затвердити у тримісячний строк Положення про Міжнародний конкурс балету імені Сержа Лифаря.

  3. Видатки, пов’язані з проведенням конкурсу, здійснювати в межах асигнувань, установлених Міністерству культури у державному бюджеті на відповідні роки, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

  Рекомендувати Київській міській державній адміністрації брати участь у фінансуванні витрат на підготовку та проведення конкурсу за рахунок коштів місцевого бюджету.

  4. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 1996 р. № 1202 “Про Міжнародний конкурс балету імені Сергія Лифаря” (ЗП України, 1996 р., № 18, ст. 517).

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73