• In English
 • Уряд забезпечив у 2018 році виділення коштів Міністерству екології та природних ресурсів для забезпечення виконання вимог Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

  Зазначені додаткові кошти будуть направлені на відшкодування підприємствами, що належать до сфери управління Державного агентства з управління зоною відчуження, Пенсійному фонду України витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 жовтня 2018 р. № 726-р
  Київ
  Про виділення коштів для проведення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій у зоні відчуження та зоні безумовного (обов’язкового) відселення

  1. Виділити Міністерству екології та природних ресурсів (для Державного агентства з управління зоною відчуження) 52 640,8 тис. гривень для проведення заходів, пов’язаних із запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій у зоні відчуження та зоні безумовного (обов’язкового) відселення.

  Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

  2. Міністерству екології та природних ресурсів:

  затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, пов’язаних із проведенням заходів, визначених пунктом 1 цього розпорядження;

  подати до 25 грудня 2018 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75