• In English
 • Уряд надав комунальному підприємству “Житлово-комунальна контора с.м.т. Козин” дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4 гектара з подальшим вилученням і передачею її зазначеному комунальному підприємству у постійне користування із зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (для будівництва медичної амбулаторії).

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 13 березня 2019 р. № 143-р
  Київ
  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

  Відповідно до статей 92, 122, 123 і 149 Земельного кодексу України надати комунальному підприємству “Житлово-комунальна контора с.м.т. Козин” дозвіл на розроблення з урахуванням норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,4 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства “Київське лісове господарство”, розташованої на території Обухівського району Київської області, з подальшим вилученням і наданням  її у постійне користування зазначеному комунальному підприємству із зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги (для будівництва медичної амбулаторії).

  Комунальному підприємству “Житлово-комунальна контора с.м.т. Козин” передбачити відповідно до законодавства у зазначеному проекті землеустрою розрахунок розміру втрат лісогосподарського виробництва та збитків, що будуть завдані землекористувачу внаслідок вилучення земельної ділянки для потреб, не пов’язаних із лісогосподарським виробництвом.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75