• In English
 • Урядом внесено зміну до Порядку формування і використання закордонними дипломатичними установами України коштів державного бюджету для здійснення заходів щодо захисту прав та інтересів громадян України за кордоном.

  Рішення Уряду покликане посилити захист прав, свобод і законних інтересів громадян України-військовополонених, які незаконно утримуються на території держави-агресора та стосовно яких здійснюється незаконне кримінальне переслідування, шляхом надання закордонним дипломатичним установам України можливості здійснення оплати вартості послуг з надання військовополоненим незалежної професійної правничої допомоги за рахунок коштів державного бюджету України.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 13 лютого 2019 р. № 85
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 71 Порядку формування і використання закордонними дипломатичними установами України коштів державного бюджету для здійснення заходів щодо захисту прав та інтересів громадян України за кордоном

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 71 Порядку формування і використання закордонними дипломатичними установами України коштів державного бюджету для здійснення заходів щодо захисту прав та інтересів громадян України за кордоном, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2012 р. № 651 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 55, ст. 2207; 2018 р., № 4, ст. 168), доповнивши абзац перший після слів “громадян України, які незаконно утримуються на території держави-агресора” словами “, у тому числі військовополонених,”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27