• In English
 • Уряд затвердив посадовий склад та положення про Координаційну раду з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018—2021 роки.

  Очолить раду Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. До складу увійдуть перші заступники, заступники міністрів та керівники інших центральних органів виконавчої влади, до компетенції яких віднесені питання європейської інтеграції.

  Координаційна рада є тимчасовим консультативно-дорадчим органом Кабінету Міністрів, що утворена з метою забезпечення координації дій органів виконавчої влади, пов’язаних з виконанням Стратегії і плану заходів з її реалізації. Серед основних завдань Координаційної ради — сприяння ефективній співпраці органів державної влади, інститутів громадянського суспільства та ЗМІ, залучення бізнесу, навчальних закладів, інформаційних центрів, бібліотек в регіонах до поширення інформації з актуальних питань європейської інтеграції та результатів імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

  Крім того, Координаційна рада надаватиме методологічну допомогу щодо використання інструментів взаємодії України з ЄС та структурами держав — членів ЄС для забезпечення ефективного інформування громадськості та створення необхідних комунікаційних інституційних систем і навичок.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 липня 2018 р. № 577
  Київ
  Про Координаційну раду з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018—2021 роки

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Утворити Координаційну раду з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018—2021 роки у складі згідно з додатком.

  2. Затвердити Положення про Координаційну раду з реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018—2021 роки, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 52