• In English
 • Уряд схвалив План заходів з проведення Всеукраїнського тижня права у 2018 році. Рішення прийнято для координації міністерств, центральних органів виконавчої влади, обласних та Київської міської державної адміністрацій щодо проведення зазначених заходів. Передбачені розпорядженням заходи приурочені до річниці прийняття Загальної декларації прав людини та спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації та захисту.

  План передбачає організувати і провести у закладах середньої освіти “Всеукраїнський урок “Права людини” з нагоди проголошення загальної декларації прав людини, у рамках якого висвітлити питання міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутності прав людини, основних механізмів їх захисту. Крім того, планується проведення виховних уроків для дітей різних вікових категорій з метою запобігання дискримінації та насильству в школі.

  Також згідно з документом в закладах освіти та культури, військових частинах відбудуться науково-практичні семінари, бесіди, зустрічі за круглим столом, екскурсії, майстер-класи, правові конкурси, ігри, змагання тощо.

  В установах виконання покарань будуть проведені лекції та бесіди з питань реалізації і захисту прав людини.

  Планується проведення Міжнародного правничого конкурсу імені В. М. Корецького.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 26 вересня 2018 р. № 681-р
  Київ
  Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права

  1. Затвердити план заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права, що додається.

  2. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській державним адміністраціям:

  забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів у межах коштів, передбачених у державному та місцевих бюджетах, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством;

  розробити до 1 жовтня 2018 р. галузеві та регіональні плани заходів з участі у проведенні у 2018 році Всеукраїнського тижня права.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29