• In English
 • Уряд прийняв рішення про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству інфраструктури на 2019 рік. Це дасть змогу Державному агентству інфраструктурних проектів України забезпечити належну реалізацію проекту будівництва аеропорту в Дніпропетровській області. Це сприятиме збільшенню кількості внутрішніх та міжнародних авіарейсів, позитивно позначиться на економічному розвитку даного регіону, його туристичній та інвестиційній привабливості.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 квітня 2019 р. № 258-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству інфраструктури на 2019 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству інфраструктури на 2019 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл деяких видатків державного бюджету шляхом:

  зменшення обсягу видатків розвитку за програмою 3101250 “Проектування та будівництво аеропорту “Придніпров’я” у Дніпропетровській області” на суму 200 000 тис. гривень;

  установлення видатків розвитку на відповідні суми за бюджетною програмою, відкритою для Державного агентства інфраструктурних проектів на проектування та будівництво аеропорту “Придніпров’я” у Дніпропетровській області.

  2. Забезпечити:

  Міністерству інфраструктури — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — після зазначеного погодження відкриття нової бюджетної програми та внесення відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21