• In English
 • Уряд затвердив фінансування за кошти державного фонду регіонального розвитку 340 проектів, запропоновані Вінницькою, Волинською, Дніпропетровською, Донецькою, Житомирською, Закарпатською, Запорізькою, Івано-Франківською, Кіровоградською, Луганською, Миколаївською, Одеською, Полтавською, Рівненською, Сумською, Тернопільською, Харківською, Херсонською, Хмельницькою, Черкаською, Чернівецькою, Чернігівською обласними та Київською міською державною адміністраціями.

  Таким чином за інвестиційними програмами і проектами регіонального розвитку розподілено понад 3,3 млрд. гривень коштів державного фонду регіонального розвитку, загальний обсяг якого у 2018 році складає 7,67 млрд. гривень. Із розподілених розпорядженням коштів 4,7 млн. гривень будуть спрямовані на погашення кредиторської заборгованості, яка виникла у минулому році по об’єктах Донецької, Хмельницької та Чернігівської областей.

  До переліку включено перехідні проекти, термін реалізації яких за рахунок зазначених бюджетних коштів не перевищує трьох років та переважна більшість з яких буде завершена у 2019 році (289 проектів з обсягом фінансування 2,6 млрд. гривень), а також реалізацію 51 проекта з обсягом фінансування 721,3 млн. гривень буде завершено у 2020 році.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 15 травня 2019 р. № 351-р
  Київ
  Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

  1. Затвердити перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, в тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2019 р., що додається.

  2. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства забезпечити погодження розподілу коштів державного фонду регіонального розвитку за адміністративно-територіальними одиницями та інвестиційними програмами і проектами регіонального розвитку з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82