• In English
 • Уряд затвердив до фінансування за кошти державного фонду регіонального розвитку 477 проектів, запропоновані Вінницькою, Волинською, Дніпропетровською, Донецькою, Житомирською, Закарпатською, Запорізькою, Івано-Франківською, Київською, Кіровоградською, Луганською, Львівською, Миколаївською, Одеською, Полтавською, Рівненською, Сумською, Тернопільською, Харківською, Херсонською, Хмельницькою, Черкаською, Чернівецькою, Чернігівською обласними та Київською міською держадміністраціями.

  Таким чином за інвестиційними програмами і проектами регіонального розвитку розподілено понад 4 млрд. гривень державного фонду регіонального розвитку, загальний обсяг якого у 2018 році складає 6 млрд. гривень. Із розподілених коштів 2,4 млн. гривень будуть спрямовані на погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Казначейства, що виникла у минулому році за бюджетною програмою “Державний фонд регіонального розвитку” по об’єктах Донецької, Закарпатської, Хмельницької, Черкаської та Чернівецької областей.

  До переліку включені інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, календарні плани реалізації яких становлять більше одного року та які фінансуються починаючи з 2015—2016 років за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, а також проекти з розвитку спортивної інфраструктури, погоджені в установленому порядку Мінмолодьспортом.

  Крім того, до розпорядження включено проекти, які будуть завершені у 2018 році і реалізація яких забезпечує комплексний підхід до вирішення пріоритетних завдань, визначених у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегіях розвитку регіонів та у планах заходів з їх реалізації.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 23 травня 2018 р. № 372-р
  Київ
  Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

  1. Затвердити перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2018 р., що додається.

  2. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства забезпечити погодження розподілу коштів державного фонду регіонального розвитку за адміністративно-територіальними одиницями та інвестиційними програмами і проектами регіонального розвитку з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 71