• In English
 • Уряд затвердив модулі оцінки відповідності у сфері залізничного транспорту, розроблені на виконання Плану заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної анергії і їхніми державами — членами, з іншої сторони.

  Прийняття акта сприятиме вирішенню питання формування ефективного механізму оцінки відповідності залізничних систем і підсистем технічним специфікаціям інтероперабельності, ухваленим Директивою 2008/57/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 17 червня 2008 р. про оперативну сумісність залізничних систем в межах Співтовариства.

  Реалізація рішення дасть змогу створити умови для функціонування залізничного транспорту відповідно до вимог європейських стандартів, підвищення безпечності та ефективності залізничних перевезень.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 03 жовтня 2018 р. № 797
  Київ
  Про затвердження модулів оцінки відповідності у сфері залізничного транспорту

  Відповідно до частини четвертої статті 14 Закону України “Про технічні регламенти та оцінку відповідності” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити модулі оцінки відповідності у сфері залізничного транспорту, що додаються.

  2. Внести зміну до постанови Кабінету Міністрів України від 13 січня 2016 р. №95 “Про затвердження модулів оцінки відповідності, які використовуються для розроблення процедур оцінки відповідності, та правил використання модулів оцінки відповідності” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 16, ст. 625), доповнивши постановляючу частину пунктом 11 такого змісту:

  “11. Дія цієї постанови не поширюється на використання модулів оцінки відповідності у сфері залізничного транспорту.”.

  3. Ця постанова набирає чинності через шість місяців з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21