• In English
 • Уряд затвердив Порядок здійснення перерахунку вартості послуги з управління багатоквартирним будинком за період її ненадання, надання невідповідної якості.

  Порядок дозволяє мешканцям багатоквартирних будинків сплачувати лише за фактично спожиті послуги, дає право зменшити рахунки у разі надання неякісної послуги або її ненадання, встановлює чіткі взаємовідносини мешканців з управителем багатоквартирним будинком та дозволяє уникнути непорозумінь при нарахуванні плати.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 05 червня 2019 р. № 482
  Київ
  Про затвердження Порядку здійснення перерахунку вартості послуги з управління багатоквартирним будинком за період її ненадання, надання невідповідної якості

  Відповідно до пункту 9 частини першої статті 4 Закону України від 9 листопада 2017 р. № 2189-VIII “Про житлово-комунальні послуги” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Порядок здійснення перерахунку вартості послуги з управління багатоквартирним будинком за період її ненадання, надання невідповідної якості, що додається.

  2. Установити, що вимоги Порядку проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2013 р. № 970 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 4, ст. 115), застосовуються під час дії договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, укладеного до 10 червня 2018 р., до укладення договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком згідно із Законом України від 9 листопада 2017 р. № 2189-VIII “Про житлово-комунальні послуги”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37