• In English
 • Урядом внесено зміни  до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. № 931 і 932, що створило правову основу для впровадження підходів смарт-спеціалізації в процес стратегічного планування регіонального розвитку в Україні, формування Державної стратегії регіонального розвитку та регіональних стратегій розвитку на засадах інноваційної спрямованості.

  Зокрема передбачено запровадження підходів європейської методології смарт-спеціалізацій до процесу стратегічного планування регіонального розвитку в Україні.

  Результатом реалізації зазначених змін стане підвищення ефективності стратегічного планування регіонального розвитку в Україні та управління інноваційними процесами у регіонах; розвиток інновацій  в певних  галузях економіки; зростання рівня інноваційної й інвестиційної  активності регіонів та інвестиційної привабливості регіонів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 листопада 2018 р. № 959
  Київ
  Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. № 931 і 932

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку розроблення Державної стратегії регіонального розвитку України і плану заходів з її реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених Стратегії і плану заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. № 931 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 92, ст. 3130), і Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. № 932 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 92, ст. 3131), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82