• In English
 • Уряд затвердив номенклатуру та обсяги компонентів рідкого ракетного палива та інших токсичних хімічних речовин, утилізацію яких планується здійснити у 2019—2020 роках. За відповідний період буде утилізовано 751,85 тонни.

  На виконання вимог пункту 5 Порядку утилізації компонентів рідкого ракетного палива та інших токсичних хімічних речовин, що  зберігаються у Збройних Силах України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 березня 2009 року № 172, Міністерство оборони України визначає та подає на затвердження Кабінету Міністрів України Перелік компонентів рідкого ракетного палива та інших токсичних хімічних речовин, що підлягають утилізації.

  Затвердження зазначеного переліку сприятиме ліквідації накопичених в Україні надлишкових запасів компонентів рідкого ракетного палива та небезпечних хімічних речовин

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 грудня 2018 р. № 1021-р
  Київ
  Про затвердження переліку компонентів рідкого ракетного палива та інших токсичних хімічних речовин, що підлягають утилізації у 2019—2020 роках

  Затвердити перелік компонентів рідкого ракетного палива та інших токсичних хімічних речовин, що  підлягають утилізації у 2019—2020 роках (додається).

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29