• In English
 • Уряд затвердив зміни до типового плану запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях.

  Зазначений акт приводить положення типового плану запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2015 р. № 544, у відповідність із вимогами чинного законодавства стосовно повноважень, які покладаються на Національну поліцію України згідно з Законом України “Про Національну поліцію”, а також Порядком проведення обов’язкової евакуації окремих категорій населення в разі введення правового режиму воєнного стану, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2018 р. № 934 (в частині включення Міністерства оборони України, Міністерства охорони здоров’я України, Національної поліції України та Служби безпеки України до органів, що залучаються до запровадження та забезпечення відповідного заходу правового режиму воєнного стану).

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 березня 2019 р. № 177
  Київ
  Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2015 р. № 544

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2015 р. № 544 “Про затвердження типового плану запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 62, ст. 2018; 2017 р., № 38, ст. 1204) зміни, що додаються.

  2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади у тримісячний строк привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29