• In English
 • З метою автоматичного розподілу між бюджетами місцевого самоврядування частини (13,44%) акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального у II півріччі 2018 року, внесено зміни до Порядку зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2018 році.

  Прийняття постанови сприятиме належному фінансовому забезпеченню місцевих бюджетів у другому півріччі 2018 року та позитивно вплине на соціально-економічний розвиток регіонів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 19 вересня 2018 р. № 753
  Київ
  Про внесення змін до Порядку зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2018 році

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2018 році, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2018 р. № 116 “Деякі питання зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2018 році” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 23, ст. 777), зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67