• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 грудня 2019 р. № 1056
  Київ
  Про дію окремих положень міжнародних договорів України з Російською Федерацією

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Відповідно до статті 6 Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації, вчиненої 16 січня 1997 р. в м. Москві, зупинити дію пунктів 1 і 6 переліку документів громадян України для в’їзду, виїзду, перебування і пересування територією Російської Федерації, наведеного в додатку 2 до Угоди, в частині можливості громадян України в’їжджати, прямувати транзитом, перебувати і пересуватися територією Російської Федерації на підставі паспорта громадянина України або свідоцтва про народження для дітей віком до 16 років (за умови виїзду у супроводі батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або осіб, уповноважених на це батьками (усиновлювачами), опікунами, піклувальниками).

  2. Відповідно до статті 7 Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про порядок перетинання українсько-російського державного кордону жителями прикордонних регіонів України та Російської Федерації, вчиненої 18 жовтня 2011 р. в м. Донецьку, запровадити тимчасові обмеження на перетинання державного кордону України громадянами України — жителями прикордонних регіонів України в частині можливості виїзду з України на підставі документів, зазначених у пунктах 1 і 2 переліку документів, дійсних для перетинання кордону громадянами України та Російської Федерації, які постійно проживають у прикордонних регіонах, наведеного в додатку 3 до Угоди для громадян України.

  3. Міністерству закордонних справ поінформувати Уряд Російської Федерації щодо змін у дії окремих положень угод, зазначених у пунктах 1 і 2 цієї постанови.

  4. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування та застосовується з 1 березня 2020 року.

         Прем’єр-міністр України                             О. ГОНЧАРУК

  Інд. 29