• In English
 • Уряд затвердив Положення про державні іменні стипендії найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України — Героїв Небесної Сотні.

  Стипендії засновано у таких номінаціях: стипендія імені Дмитра Максимова, стипендія імені Назарія Войтовича, стипендія імені Романа Гурика, стипендія імені Устима Голоднюка, стипендія імені Юрія Поправки.

  Щороку до Дня Гідності та Свободи призначається 25 стипендій строком на один рік у розмірі двох прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановленому на початок року, кожна.

  На здобуття стипендій можуть висуватися наукові, науково-педагогічні працівники, аспіранти, ад’юнкти, докторанти закладів вищої освіти та наукових установ.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 листопада 2018 р. № 1017
  Київ
  Про державні іменні стипендії найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України — Героїв Небесної Сотні

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити Положення про державні іменні стипендії найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України — Героїв Небесної Сотні, що додається.

  2. Погодитися з пропозицією Міністерства освіти і науки щодо розподілу державних іменних стипендій найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України — Героїв Небесної Сотні згідно з додатком.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73