• In English
 • Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету, передбачені Міністерству закордонних справ на 2018 рік. Рішення прийнято для забезпечення безперебійного документування громадян України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном, паспортами громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 07 листопада 2018 р. № 828-р
  Київ
  Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству закордонних справ на 2018 рік

  1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити в межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству закордонних справ на 2018 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків шляхом:

  зменшення обсягу видатків споживання за програмою 1401030 “Функціонування закордонних дипломатичних установ України та розширення мережі власності України для потреб цих установ” на суму 6236,2 тис. гривень;

  збільшення обсягу видатків споживання за програмою 1401130 “Документування громадян та створення і забезпечення функціонування інформаційно-телекомунікаційних систем консульської служби” на суму 6236,2 тис. гривень.

  2. Забезпечити:

  Міністерству закордонних справ — погодження перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету;

  Міністерству фінансів — внесення після зазначеного погодження відповідних змін до розпису державного бюджету.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27