• In English
  • Кабінет Міністрів України
    Постанова
    від 28 червня 2024 р. № 760
    Київ
    Про державне замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2024 році

    Відповідно до абзацу першого частини сьомої статті 2 Закону України “Про формування та розміщення державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів” Кабінет Міністрів України постановляє:

    1. Затвердити обсяги державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у 2024 році та перелік державних замовників, що додаються.

    2. Установити, що:

    переведення здобувачів фахової передвищої та вищої освіти шляхом перерозподілу місць державного замовлення між галузями знань, а також на вакантні (вивільнені) місця державного замовлення забороняється, крім випадків, передбачених для осіб із спеціальними умовами вступу на навчання за державним замовленням для здобуття вищої освіти, визначених Порядком прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки від 6 березня 2024 р. № 266, та осіб із спеціальними умовами участі в конкурсному відборі на здобуття фахової передвищої освіти, визначених Порядком прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2024 році, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки від 29 лютого 2024 р. № 245;

    за погодженням з Міністерством економіки та Міністерством фінансів державні замовники у разі потреби збільшують обсяг державного замовлення на підготовку бакалаврів (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування) на основі повної загальної середньої освіти на кількість зарахованих за квотою до закладів вищої (фахової передвищої) освіти осіб, місцем проживання яких є території, що включені до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженого Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, для яких не визначена дата завершення бойових дій або тимчасової окупації.

             Прем’єр-міністр України                                                       Д. ШМИГАЛЬ

    Інд. 73