• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 листопада 2023 р. № 1038-р
  Київ
  Про делегацію Уряду України для участі у Всесвітній конференції радіозв’язку 2023 року Міжнародного союзу електрозв’язку

  1. Утворити делегацію Уряду України для участі у Всесвітній конференції радіозв’язку 2023 року Міжнародного союзу електрозв’язку, яка відбудеться 18 листопада — 15 грудня 2023 р. у м. Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати, у складі згідно з додатком.

  Дозволити главі делегації Уряду України вносити у разі потреби зміни до персонального складу делегації, розподіляти обов’язки між її членами та залучати експертів до участі в її роботі.

  2. Затвердити директиви делегації Уряду України для участі у Всесвітній конференції радіозв’язку 2023 року Міжнародного союзу електрозв’язку, що додаються (для службового користування).

  3. Уповноважити главу делегації Уряду України Мацика Юрія Йосиповича та заступника глави делегації Уряду України Сеніка Дмитра Юрійовича на підписання від імені Кабінету Міністрів України заключних актів Всесвітньої конференції радіозв’язку 2023 року Міжнародного союзу електрозв’язку.

           Прем’єр-міністр України                                               Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 49