• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 квітня 2023 р. № 386-р
  Київ
  Про делегацію Уряду України для участі у переговорах з метою підготовки текстів міжнародних договорів щодо співробітництва під час здійснення контролю осіб, транспортних засобів і товарів, які перетинають спільний державний кордон України з державами — членами ЄС

  1. Утворити делегацію Уряду України для участі у переговорах з метою підготовки текстів міжнародних договорів щодо співробітництва під час здійснення контролю осіб, транспортних засобів і товарів, які перетинають спільний державний кордон України з державами — членами ЄС, у складі згідно з додатком.

  Дозволити главі делегації вносити у разі потреби зміни до персонального складу делегації та залучати експертів до участі в її роботі.

  2. Затвердити такі, що додаються:

  директиви делегації Уряду України для участі у переговорах з метою підготовки тексту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Угорщини про контроль прикордонного руху в спільних пунктах пропуску через державний кордон;

  директиви делегації Уряду України для участі у переговорах з метою підготовки тексту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про співробітництво під час здійснення контролю осіб, транспортних засобів і товарів у спільних пунктах пропуску.


           Прем’єр-міністр України                           Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21