• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 22 липня 2022 р. № 626-р
  Київ
  Про делегацію Уряду України для участі у багатосторонніх переговорах з підготовки та узгодження проекту Ініціативи щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів

  1. Утворити делегацію Уряду України для участі у багатосторонніх переговорах з підготовки та узгодження проекту Ініціативи щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів у складі згідно з додатком.

  Дозволити главі делегації Уряду України вносити, у разі потреби, за погодженням з Міністерством закордонних справ зміни та доповнення до персонального складу делегації.

  2. Затвердити директиви делегації Уряду України для участі у багатосторонніх переговорах з підготовки та узгодження проекту Ініціативи щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів, що додаються.

  3. Уповноважити Міністра інфраструктури Кубракова Олександра Миколайовича підписати Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів.


  Прем’єр-міністр України                                                              Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21