• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 04 жовтня 2022 р. № 875-р
  Київ
  Про делегацію Уряду України для участі у чотирнадцятій Конференції Договірних Сторін Конвенції про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовище існування водоплавних птахів

  1. Утворити делегацію Уряду України для участі у чотирнадцятій Конференції Договірних Сторін Конвенції про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовище існування водоплавних птахів (5—13 листопада 2022 р., м. Ухань (Китайська Народна Республіка, у режимі он-лайн) та м. Женева (Швейцарська Конфедерація, у режимі оф-лайн) у складі згідно з додатком.

  Дозволити главі делегації вносити в разі потреби зміни до складу делегації, розподіляти обов’язки між її членами та залучати в установленому порядку до роботи делегації експертів.

  2. Затвердити директиви делегації Уряду України для участі у чотирнадцятій Конференції Договірних Сторін Конвенції про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовище існування водоплавних птахів, що додаються.

  Прем’єр-міністр України                                 Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 75