• In English
 • Уряд прийняв рішення про делегування представників та експертів до комітетів, відповідальних за моніторинг виконання Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

  20 березня 2015 р. підписано Угоду між Україною і Європейським Союзом про участь України у програмі ЄС «Горизонт 2020», яку ратифіковано Законом України від 15 липня 2015 р. № 604-VIII.

  Пунктом 7 зазначеної Угоди передбачено надання дозволу представникам та експертам України брати участь у роботі програмних комітетів, відповідальних за моніторинг виконання Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

  Рішення Уряду створить нормативно-правове підґрунтя для делегування представників та експертів України до зазначених комітетів. Це є однією із важливих складових інтеграції української наукової спільноти до Європейського дослідницького простору. Представлення інтересів України у програмних комітетах сприятиме підвищенню показників участі України у Рамковій програмі ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020», а отже збільшенню обсягів фінансування проектів «Горизонт 2020», де координаторами або виконавцями є українські вчені, наукові установи, університети, організації. Крім того, українські представники та експерти зможуть вносити пропозиції, долучатися до процесу обговорення та формування структури наступної 9-ої рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 05 вересня 2018 р. № 636-р
  Київ
  Про делегування представників та експертів до комітетів, відповідальних за моніторинг виконання Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій “Горизонт 2020”

  Делегувати представників та експертів до комітетів, відповідальних за моніторинг виконання Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій “Горизонт 2020” згідно з переліком, що додається.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73