• In English
 • Затверджено склад української делегації для участі в переговорах щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про регулювання трудової міграції між двома державами та затверджено директиви, в яких сформульована позиція української сторони.

  Україна та Литовська Республіка з метою розвитку дружніх відносин та у зв’язку з необхідністю забезпечення на законодавчому рівні захисту соціально-трудових прав українських громадян, які здійснюють оплачувану діяльність на території Литовської Республіки, та громадян Литовської Республіки, які здійснюють оплачувану діяльність на території України, домовилися провести переговори щодо укладення двосторонньої угоди про регулювання трудової міграції між двома державами з подальшим її підписанням.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 жовтня 2018 р. № 737-р
  Київ
  Про делегацію Уряду України для участі в переговорах з Урядом Литовської Республіки щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про міжнародне співробітництво у сфері трудової міграції

  1. Утворити делегацію Уряду України для участі в переговорах з Урядом Литовської Республіки щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про міжнародне співробітництво у сфері трудової міграції у складі згідно з додатком.

  2. Дозволити главі делегації Уряду України вносити в разі потреби за погодженням із Міністерством закордонних справ зміни до складу делегації.

  3. Затвердити директиви для участі делегації Уряду України в переговорах з Урядом Литовської Республіки щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про міжнародне співробітництво у сфері трудової міграції, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73