• In English
 • Затверджено склад української делегації для участі в переговорах із болгарською стороною щодо підготовки тексту проекту Угоди між урядами України та Республіки Болгарія про регулювання трудової міграції між двома державами та затверджено директиви.

  Рішення прийняте з метою розвитку дружніх відносин та у зв’язку з необхідністю забезпечення на законодавчому рівні захисту соціально-трудових прав українських громадян, які здійснюють оплачувану діяльність на території Республіки Болгарія, та громадян Республіки Болгарія, які здійснюють оплачувану діяльність на території України.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 жовтня 2018 р. № 748-р
  Київ
  Про делегацію Уряду України для участі в переговорах із делегацією Уряду Республіки Болгарія щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Болгарія про регулювання трудової міграції між двома державами

  1. Утворити делегацію Уряду України для участі в переговорах із делегацією Уряду Республіки Болгарія щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Болгарія про регулювання трудової міграції між двома державами у складі згідно з додатком.

  2. Дозволити главі делегації Уряду України вносити в разі потреби за погодженням із Міністерством закордонних справ зміни до складу делегації.

  3. Затвердити директиви делегації Уряду України для участі в переговорах із делегацією Уряду Республіки Болгарія щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Болгарія про регулювання трудової міграції між двома державами, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73