• In English
 • Кабінетом Міністрів затверджено склад делегації Уряду та відповідні Директиви для участі у заходах Енергетичного Співтовариства, що дозволить Україні поглибити євроінтеграційні зв’язки в сфері енергетики, закріпити свій статус повноправної країни-учасниці Енергетичного Співтовариства та зміцнити свою роль при вирішенні та прийнятті стратегічних питань, пов’язаних з розвитком єдиного енергетичного ринку.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 28 листопада 2018 р. № 951-р
  Київ
  Про делегацію Уряду України для участі у заходах Енергетичного Співтовариства

  1. Утворити делегацію Уряду України для участі у заходах Енергетичного Співтовариства, які відбудуться 28—29 листопада 2018 р. у м. Скоп’є, Республіка Македонія, у складі згідно з додатком.

  2. Дозволити главі делегації вносити в разі потреби за погодженням із Міністерством закордонних справ зміни до персонального складу делегації.

  3. Затвердити директиви делегації Уряду України для участі у заходах Енергетичного Співтовариства, що додаються.

  4. Уповноважити Міністра енергетики та вугільної промисловості Насалика Ігоря Степановича взяти участь у прийнятті рішень Ради Міністрів Енергетичного Співтовариства стосовно адаптації та імплементації Регламенту (ЄС) 1227/2011 щодо цілісності та прозорості оптового енергетичного ринку, Регламенту (ЄС) 2017/1369 про встановлення оновлених вимог до системи енергетичного маркування та деяких Делегованих регламентів ЄС стосовно пов’язаних з енергією продуктів.

  5. У разі відсутності глави делегації виконання його обов’язків покладається на заступника глави делегації.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37