• In English
 • Кабінет Міністрів утворив делегацію Уряду України для участі у Всесвітній конференції радіозв’язку, яка відбудеться у період з 28 жовтня по 22 листопада 2019 р. у м. Шарм-ель-Шейху (Єгипет), та затвердив відповідні директиви.

  Завданнями конференції є проведення аналізу і перегляд Регламенту радіозв’язку, який регулює використання радіочастотного спектра, а також геостаціонарних та негеостаціонарних супутникових орбіт.

  Прийняття рішення дозволить забезпечити виконання зобов’язань України як держави – члена Міжнародного союзу електрозв’язку, здійснити акредитацію делегації Уряду України на Всесвітній конференції радіозв’язку, що є обов’язковим для повноправної участі, та використати право голосу України під час прийняття рішень і підписання заключних актів.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 17 липня 2019 р. № 538-р
  Київ
  Про делегацію Уряду України для участі у Всесвітній конференції радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку

  1. Утворити делегацію Уряду України для участі у Всесвітній конференції радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку, яка відбудеться 28 жовтня — 22 листопада 2019 р. у м. Шарм-ель-Шейху, Арабська Республіка Єгипет, у складі згідно з додатком.

  Дозволити главі делегації Уряду України вносити в разі потреби зміни до персонального складу делегації, розподіляти обов’язки між її членами та залучати експертів до участі в її роботі.

  2. Затвердити директиви делегації Уряду України для участі у Всесвітній конференції радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку, яка відбудеться 28 жовтня — 22 листопада 2019 р. у м. Шарм-ель-Шейху, Арабська Республіка Єгипет.

  3. Уповноважити главу делегації на підписання від імені Кабінету Міністрів України заключних актів Всесвітньої конференції радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку.

         Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21