• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 11 вересня 2019 р. № 997-р
  Київ
  Про делегацію Уряду України для участі у переговорах з Урядом Словацької Республіки щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про умови використання визначеної частини повітряного простору Словацької Республіки у зв’язку з наданням послуг з обслуговування повітряного руху призначеним українським провайдером аеронавігаційного обслуговування у міжнародному аеропорту “Ужгород”

  1. Утворити делегацію Уряду України для участі у переговорах з Урядом Словацької Республіки щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про умови використання визначеної частини повітряного простору Словацької Республіки у зв’язку з наданням послуг з обслуговування повітряного руху призначеним українським провайдером аеронавігаційного обслуговування у міжнародному аеропорту “Ужгород” у складі згідно з додатком.

  Дозволити главі делегації Уряду України вносити в разі потреби за погодженням із Міністерством закордонних справ зміни до персонального складу делегації.

  2. Затвердити Директиви делегації Уряду України для участі у переговорах з Урядом Словацької Республіки щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Словацької Республіки про умови використання визначеної частини повітряного простору Словацької Республіки у зв’язку з наданням послуг з обслуговування повітряного руху призначеним українським провайдером аеронавігаційного обслуговування у міжнародному аеропорту “Ужгород”, що додаються (для службового користування).

          Прем’єр-міністр України                                 О. ГОНЧАРУК

   Інд. 21