• In English
 • У рамках підготовки до підписання Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Кенія про створення Спільної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва Кабінетом Міністрів України прийнято рішення утворити делегацію Уряду України для участі у переговорах з Урядом Республіки Кенія щодо укладення зазначеної Угоди. Її очолить державний секретар Мінекономрозвитку Олексій Перевезенцев.

  Угода сприятиме розбудові договірно-правової бази двосторонніх українсько-кенійських відносин та посиленню розвитку і розширенню торговельного та економічного співробітництва між Україною та Республікою Кенія, а також визначить процедури діяльності та повноваження Спільної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 29 серпня 2018 р. № 603-р
  Київ
  Про делегацію Уряду України для участі у переговорах з Урядом Республіки Кенія щодо укладення Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Кенія про утворення Спільної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва

  1. Утворити делегацію Уряду України для участі у переговорах з Урядом Республіки Кенія щодо укладення Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Кенія про утворення Спільної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва у складі згідно з додатком.

  Дозволити главі делегації вносити в разі потреби зміни до складу делегації та залучати до її роботи працівників центральних та місцевих органів виконавчої влади.

  2. Затвердити директиви делегації Уряду України для участі у переговорах з Урядом Республіки Кенія щодо укладення Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Кенія про утворення Спільної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва (додаються, для службового користування).

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27