• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 26 серпня 2021 р. № 1003-р
  Київ
  Про делегацію Уряду України для участі у переговорах з питань взаємного визнання прав та регулювання відносин власності і визначення середини гідротехнічної споруди Дністровського комплексного гідровузла

  1. Відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Молдова про взаємне визнання прав та регулювання відносин власності від 11 серпня 1994 р. утворити делегацію Уряду України для участі у переговорах з питань взаємного визнання прав та регулювання відносин власності і визначення середини гідротехнічної споруди Дністровського комплексного гідровузла у складі згідно з додатком.

  2. Дозволити главі делегації Уряду України вносити у разі потреби зміни до її персонального складу, розподіляти обов’язки між її членами, залучати до роботи делегації в установленому порядку працівників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування за погодженням з їх керівниками.

  3. Затвердити директиви делегації Уряду України для участі у переговорах з питань взаємного визнання прав та регулювання відносин власності і визначення середини гідротехнічної споруди Дністровського комплексного гідровузла, що додаються (для службового користування).


              Прем’єр-міністр України                       Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 37