• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 22 вересня 2021 р. № 1139-р
  Київ
  Про делегацію Уряду України для участі у переговорах з делегацією Уряду Республіки Молдова щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про будівництво автодорожнього прикордонного мостового переходу через річку Дністер на українсько-молдовському державному кордоні в районі населених пунктів Ямпіль — Косеуць

  1. Утворити делегацію Уряду України для участі у переговорах з делегацією Уряду Республіки Молдова щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про будівництво автодорожнього прикордонного мостового переходу через річку Дністер на українсько-молдовському державному кордоні в районі населених пунктів Ямпіль — Косеуць у складі, що додається.

  Дозволити главі делегації Уряду України вносити у разі потреби за погодженням з Міністерством закордонних справ України зміни та доповнення до персонального складу делегації.

  2. Затвердити директиви делегації Уряду України для участі у переговорах з делегацією Уряду Республіки Молдова щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про будівництво автодорожнього прикордонного мостового переходу через річку Дністер на українсько-молдовському державному кордоні в районі населених пунктів Ямпіль — Косеуць, що додаються.

  3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019 р. № 683 “Про делегацію Уряду України для участі у переговорах з делегацією Уряду Республіки Молдова щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про будівництво прикордонного мостового переходу через річку Дністер на українсько-молдовському державному кордоні в районі населених пунктів Ямпіль — Косеуць”.

           Прем’єр-міністр України                               Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21