• In English
 • Кабінет Міністрів затвердив склад урядової делегації для участі у переговорах щодо підготовки тексту проекту Угоди між урядами України та Федеративної Республіки Німеччина щодо фінансового співробітництва по проекту “Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб”.

  Підписання зазначеної Угоди спрямоване на врегулювання питання забезпечення права внутрішньо переміщених осіб України на постійне та доступне житло.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 жовтня 2018 р. № 732-р
  Київ
  Про делегацію Уряду України для участі у переговорах щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво (асигнування 2016 р.) (проект “Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб”)

  1. Утворити делегацію Уряду України для участі у переговорах щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво (асигнування 2016 р.) (проект “Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб”) у складі згідно з додатком.

  2. Дозволити главі делегації Уряду України вносити в разі потреби за погодженням з Міністерством закордонних справ зміни до персонального складу делегації.

  3. Затвердити директиви делегації Уряду України для участі у переговорах щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво (асигнування 2016 р.) (проект “Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб”), що додаються (для службового користування).

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82