• In English
 • Уряд затвердив склад урядової делегації для участі у 58-й серії засідань Асамблей держав-членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) та відповідні директиви.

  Участь у 58-й серії засідань Асамблей сприятиме встановленню більш тісного співробітництва між Україною, ВОІВ, національними та регіональними організаціями з питань інтелектуальної власності для подальшого удосконалення державної системи правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності України у відповідності до загальносвітових стандартів, а також надасть можливість підписати низку міжнародних договорів міжвідомчого характеру.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 19 вересня 2018 р. № 657-р
  Київ
  Про делегацію Уряду України для участі у 58-й серії засідань асамблей держав — членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності

  1. Утворити делегацію Уряду України для участі у 58-й серії засідань асамблей держав — членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності (24 вересня — 2 жовтня 2018 р., м. Женева, Швейцарська Конфедерація) у складі згідно з додатком.

  Дозволити главі делегації Уряду України вносити у разі потреби зміни до її складу, розподіляти обов’язки між її членами, залучати в установленому порядку до роботи делегації працівників центральних органів виконавчої влади.

  2. Затвердити директиви делегації Уряду України для участі у 58-й серії засідань асамблей держав — членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67