• In English
 • Уряд прийняв рішення про утворення делегації Уряду України для участі у 41-ій сесії Конференції Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО). Документом сформовано делегацію України на чолі із заступником Міністра аграрної політики та продовольства України, а також затверджуються директиви делегації України для участі у заході.

  Прийняття розпорядження надасть змогу забезпечити представленість України як члена ФАО на засіданні керівного органу Організації. Проект розпорядження визначить чіткі вказівки членам делегації під час обговорення й розробки політики та стратегії діяльності Організації, прийняття відповідних рішень керівних органів з метою підвищення рівня інтеграції національного агропродовольчого комплексу у світову продовольчу систему та вирішення питань ліквідації голоду й подолання бідності у світі, а також надасть змогу взяти участь у голосуванні щодо кандидатів на посаду Генерального директора та заявок про прийом в члени Організації; виборах членів Ради; призначенні Незалежного голови Ради та представників Конференції ФАО в Комітеті з питань пенсійного забезпечення персоналу.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 19 червня 2019 р. № 440-р
  Київ
  Про делегацію Уряду України для участі у 41-ій сесії Конференції Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО)

  1. Утворити делегацію Уряду України для участі у 41-ій сесії Конференції Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), яка відбудеться 22—29 червня 2019 р. у м. Римі, Італійська Республіка, у складі згідно з додатком.

  Дозволити главі делегації Уряду України вносити в разі потреби зміни до її складу, розподіляти обов’язки між її членами, залучати в установленому порядку до роботи делегації працівників центральних органів виконавчої влади.

  2. Міністерству аграрної політики та продовольства за погодженням з Міністерством закордонних справ затвердити вказівки делегації Уряду України для участі у 41-ій сесії Конференції Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75