• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо утворення делегації Уряду України для участі у 40-й сесії Асамблеї Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО).

  Реалізація розпорядження дасть можливість делегації України взяти участь у зазначеній сесії ІКАО, що сприятиме дотриманню зобов’язань України в рамках членства в Міжнародній організації, визначенню завдань для удосконалення міжнародних стандартів та практики в аспектах безпеки польотів, авіаційної безпеки, міжнародної аеронавігації, удосконаленню системи міжнародного повітряного права.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 18 вересня 2019 р. № 814-р
  Київ
  Про делегацію Уряду України для участі у 40-й сесії Асамблеї Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО)

  1. Утворити делегацію Уряду України для участі у 40-й сесії Асамблеї Міжнародної організації цивільної авіації (IКАО) (24 вересня — 4 жовтня 2019 р., м. Монреаль, Канада) у складі згідно з додатком.

  Дозволити главі делегації Уряду України вносити у разі потреби зміни до її складу, розподіляти обов’язки між її членами, залучати в установленому порядку до роботи делегації працівників центральних органів виконавчої влади.

  2. Міністерству інфраструктури за погодженням з Міністерством закордонних справ затвердити вказівки делегації Уряду України для участі у 40-й сесії Асамблеї IКАО.

          Прем’єр-міністр України                                 О. ГОНЧАРУК

  Інд. 21