• In English
 • Уряд затвердив персональний склад та директиви делегації Уряду України для участі у переговорах з делегацією Уряду Республіки Молдова щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про будівництво прикордонного мостового переходу через річку Дністер на українсько-молдовському державному кордоні в районі населених пунктів Ямпіль — Косеуць.

  Реалізація акта дозволить провести перемовини з делегацією Уряду Республіки Молдова та в подальшому укласти Угоду.

  Укладання Угоди дозволить відкрити новий автомобільний пункт пропуску через державний кордон “Ямпіль — Косеуць” з метою розвантаження сусіднього міжнародного пункту пропуску “Могилів-Подільський — Отач”. Внаслідок реалізації Угоди скоротиться довжина маршруту Вінниця (Україна) — Сорока (Республіка Молдова) на 28 км, що зменшить час перебування в дорозі людей і вантажів.

  Разом з цим, реалізація Угоди поліпшить соціально-економічну ситуацію  у Ямпільському районі та прилеглих районах Вінницької області, а також прикордонних регіонах Республіки Молдова.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 14 серпня 2019 р. № 683-р
  Київ
  Про делегацію Уряду України для участі у переговорах з делегацією Уряду Республіки Молдова щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про будівництво прикордонного мостового переходу через річку Дністер на українсько-молдовському державному кордоні в районі населених пунктів Ямпіль — Косеуць

  1. Утворити делегацію Уряду України для участі у переговорах з делегацією Уряду Республіки Молдова щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про будівництво прикордонного мостового переходу через річку Дністер на українсько-молдовському державному кордоні в районі населених пунктів Ямпіль — Косеуць у складі згідно з додатком.

  Дозволити главі делегації Уряду України у разі потреби вносити за погодженням з Міністерством закордонних справ зміни до персонального складу делегації.

  2. Затвердити директиви делегації Уряду України для участі у переговорах з делегацією Уряду Республіки Молдова щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про будівництво прикордонного мостового переходу через річку Дністер на українсько-молдовському державному кордоні в районі населених пунктів Ямпіль — Косеуць, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21