• In English
 • Уряд утворив делегацію Уряду України для участі у переговорах з Урядом ФРН щодо укладення Угоди (у формі обміну нотами) між урядами України та Федеративної Республіки Німеччина про створення місцевих бюро Німецького товариства міжнародного співробітництва ГмбХ (GIZ GmbH) та Кредитної установи для відбудови (KfW). Її очолить перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 жовтня 2018 р. № 729-р
  Київ
  Про делегацію Уряду України для участі у переговорах з Урядом Федеративної Республіки Німеччина щодо укладення Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про створення місцевих бюро Німецького товариства міжнародного співробітництва ГмбХ (GIZ GmbH) та Кредитної установи для відбудови (KfW)

  1. Утворити делегацію Уряду України для участі у переговорах з Урядом Федеративної Республіки Німеччина щодо укладення Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про створення місцевих бюро Німецького товариства міжнародного співробітництва ГмбХ (GIZ GmbH) та Кредитної установи для відбудови (KfW) у складі згідно з додатком.

  Дозволити главі делегації вносити у разі потреби зміни до складу делегації та залучати до її роботи працівників центральних та місцевих органів виконавчої влади.

  2. Затвердити директиви делегації Уряду України для участі у переговорах з Урядом Федеративної Республіки Німеччина щодо укладення Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про створення місцевих бюро Німецького товариства міжнародного співробітництва ГмбХ (GIZ GmbH) та Кредитної установи для відбудови (KfW) (додаються, для службового користування).

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27