• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 07 лютого 2018 р. № 80-р
  Київ
  Про делегацію Уряду України для участі у переговорах щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про забезпечення функціонування Дністровського комплексного гідровузла

  1. Утворити делегацію Уряду України для участі у переговорах щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про забезпечення функціонування Дністровського комплексного гідровузла у складі згідно з додатком.

  2. Дозволити главі делегації Уряду України вносити у разі потреби зміни до персонального складу, розподіляти обов’язки між її членами, залучати до роботи делегації в установленому порядку працівників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування за погодженням з їх керівниками.

  3. Затвердити директиви делегації Уряду України для участі у переговорах щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про забезпечення функціонування Дністровського комплексного гідровузла, що додаються (для службового користування).

  4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 січня 2012 р. № 51 “Про делегацію України для участі у переговорах щодо підготовки проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про забезпечення функціонування Дністровського комплексного гідровузла”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37