• In English
 • Кабінету Міністрів України прийняв рішення про утворення делегації Уряду України для участі в українсько-молдавських переговорах щодо підготовки тексту проекту Угоди між урядами України та Республіки Молдова про повітряне сполучення.

  Укладання нової Угоди дозволить лібералізувати ринок повітряних перевезень між двома країнами, вдосконалити порядок регулювання здійснення регулярних повітряних перевезень, дасть змогу усунути обмеження щодо кількості рейсів, ємності та (або) типів повітряних суден, а також пунктів на територіях обох держав під час здійснення регулярного повітряного сполучення тощо.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 28 лютого 2018 р. № 136-р
  Київ
  Про делегацію Уряду України для участі у переговорах щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про повітряне сполучення

  1. Утворити делегацію Уряду України для участі у переговорах щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про повітряне сполучення у складі згідно з додатком.

  Дозволити главі делегації Уряду України вносити в разі потреби за погодженням з Міністерством закордонних справ зміни до персонального складу делегації.

  2. Затвердити Директиви делегації Уряду України для участі у переговорах щодо підготовки тексту проекту Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про повітряне сполучення, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21