• In English
 • Уряд прийняв рішення про створення делегацію для участі у переговорах щодо пошуку потенційних партнерів та інвесторів.

  Прийняття розпорядження дозволить:

  створити умови для пошуку партнерів та інвесторів, готових до взаємовигідної співпраці у здійсненні пусків ракети-носія “Циклон-4” різних модифікацій з території інших держав;

  сформувати попередні домовленості з заінтересованими іноземними державними та комерційними установами щодо подальшого спільного з підприємствами України визначення форм та умов взаємовигідної кооперації.

  Передбачено, що очолить делегацію Голова Державного космічного агентства Павло Дегтяренко.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 22 серпня 2018 р. № 560-р
  Київ
  Про делегацію для участі у переговорах щодо пошуку потенційних партнерів та інвесторів для забезпечення здійснення пусків ракети-носія “Циклон-4” різних модифікацій з території інших держав

  1. Утворити делегацію для участі у переговорах щодо пошуку потенційних партнерів та інвесторів для забезпечення здійснення пусків ракети-носія “Циклон-4” різних модифікацій з території інших держав у складі згідно з додатком.

  Дозволити главі делегації вносити в разі потреби зміни до її складу.

  2. Затвердити директиви делегації для участі у переговорах щодо пошуку потенційних партнерів та інвесторів для забезпечення здійснення пусків ракети-носія “Циклон-4” різних модифікацій з території інших держав, що додаються.

  3. Міністерству закордонних справ забезпечити оформлення та видачу дипломатичного паспорта главі делегації Голові Державного космічного агентства Дегтяренку Павлу Глібовичу.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21