• In English
 • Внесено зміни до плану заходів з реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості щодо НАТО

  Розпорядженням Кабінету Міністрів України внесено зміни до плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 р. № 109.

  В процесі виконання зазначеного плану заходів виникла необхідність щодо оптимізації кількості статей затрат і продукту з метою підвищення ефективності використання бюджетних коштів для замовлення послуг з організації і проведення масштабних інформаційних кампаній з питань євроатлантичної інтеграції в інформаційній сфері.

  Також змінилися терміни проведення інформаційних кампаній, які через об’єктивні причини не були розпочаті в другому кварталі, а відбуваються у більш стислі терміни — протягом третього і четвертого кварталів.

  Прийняття розпорядження дасть можливість оптимізувати кількість процедур публічних закупівель послуг з організації і проведення кампаній, що сприятиме підвищенню ефективності виконання плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 21 листопада 2018 р. № 898-р
  Київ
  Про внесення змін до пункту 6 плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік

  Внести зміни до пункту 6 плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 р. № 109, виклавши його в редакції, що додається.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 55