• In English
 • Уряд розширив коло суб’єктів господарювання агропромислового комплексу, яким у поточному році надаватиме державну підтримку за залученими в банках кредитами.

  Прийнятим рішенням надано можливість усім суб’єктам господарювання АПК скористатися програмою державної підтримки за залученими у банках коротко- та середньостроковими кредитами.

  Розмір компенсації за такими кредитами встановлено на рівні:

  облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами, — для позичальників, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. гривень, та позичальників, які провадять діяльність з вирощування та розведення тварин;

  50 відсотків облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами, — іншим позичальникам.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 07 листопада 2018 р. № 918
  Київ
  Про визнання таким, що втратив чинність, пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 254

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Визнати таким, що втратив чинність, пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 р. № 254 “Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів” (Офіційний вісник України, 2018 р., № 32, ст. 1112).

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75